www.nfa.pl/

:: List do KRASP w sprawie postulatów NFA
Artykuł dodany przez: nfa (2007-03-01 11:21:28)

List do KRASP w sprawie postulatów NFA

 ----- Original Message ----- From: J.Wieczorek To: tadeusz.luty@pwr.wroc.pl Sent: Thursday, March 01, 2007 9:44 AM Subject: Postulaty zmian w systemie nauki w Polsce Kraków, 1.03.2007

NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE www.nfa.pl

30-069 Kraków, Smoluchowskiego 4/1

 Przewodniczący KRASP – prof. dr hab. inż. Tadeusz Luty

Szanowny Panie Przewodniczący, W związku z informacją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ( 15.01.2007 DSP_2/0435/03/ZM/2007 ) o przekazaniu Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich 'Postulatów zmian w systemie nauki w Polsce' proponowanych przez fundację NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE uprzejmie informujemy, że pełny tekst postulatów wraz z komentarzami oraz wykazem sygnatariuszy ( obecnie 200) znajduje się na platformie internetowej NFA pod adresem http://www.nfa.pl/articles.php?id=339 NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE grupuje naukowców pracujących zarówno w kraju jak i za granicami, a ponadto jest otwarte dla studentów.

Tym samym jest to szeroka platforma dyskusji nad problemami nauki i edukacji w Polsce, w tym nad modelem kariery naukowej.

W imieniu sygnatariuszy postulatów i władz NFA chcielibyśmy wyrazić nadzieje, że nasze postulaty znajdą odzwierciedlenie w przygotowywanym nowym modelu kariery akademickiej. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie wypracowania najskuteczniejszego modelu, który byłby optymalny, szczególnie dla młodych pokoleń. Jednocześnie zapraszamy do dyskusji i prezentowania materiałów na naszej platformie internetowej www.nfa.pl cieszącej się dużym zainteresowaniem środowiska akademickiego.

Z poważaniem

Prezes Fundacji NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE – Józef Wieczorek

Przewodniczący Rady Fundacji NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE - Cezary Wójcik do wiadomości: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
adres tego artykułu: www.nfa.pl//articles.php?id=346